• سه شنبه 6 اسفند 1398
  • الثُّلاثَاء 1 رجب 1441
  • 2020 Feb 25
چهار شنبه 2 مرداد 1398
کد مطلب : 68115
+
-

خانه‌مسافرها حق پذیرش میهمان خارجی ندارند

خانه‌مسافرها حق پذیرش میهمان خارجی ندارند

رئیس جامعه هتل‌داران استان فارس با بیان این‌که یکی از مشکلات هتل‌داران، واحدهای خانه‌مسافر است، تاکید کرد که این واحدها حق گرفتن مسافر خارجی ندارند.

 به گزارش ایسنا، «حسین سیادتان» در سی و یکمین اجلاس مجمع عادی هتل‌داران فارس که در هتل آپادانای تخت جمشید برگزار شد، گفت: اماکن باید با خانه‌‌مسافرها همانند یک هتل برخورد کنند و برای آنها نیز برنامه داشته باشند.

وی ادامه داد: برابر جلساتی که با اماکن استان برگزار شد، این حق به ما داده شد تا با خانه‌مسافرهایی که پذیرای مسافران خارجی باشند برخورد شود. سیادتان همچنین از سازو کار جدید رزرواسیون آنلاین در مجموعه هتل‌های فارس خبر داد و گفت: از مهم‌ترین مسائلی که در این اجلاسیه باید بدان پرداخت سیر صعودی گردشگران خارجی از کریدورهای زمینی، هوایی و دریایی است.
او با اشاره به لزوم داشتن برنامه برای جذب این مسافران گفت: باید با برنامه‌‌ریزی دقیق و تشکیل کارگروه تخصصی از زوایای مختلف به بررسی و آسیب‌شناسی این موضوع پرداخت و با ایجاد یک ساز و کار رزرواسیون برای هتل‌های فارس امکان ارائه خدمات بهتر را فراهم کرد.
سیادتان با بیان این‌که ظرفیت انجام این کار در فارس وجود دارد، گفت: امروز در ایران 95 درصد از پذیرش‌های هتل‌ها از طریق رزرواسیون انجام می‌شود و پذیرش حضوری کمتر در دستور کار قرار دارد.
 

این خبر را به اشتراک بگذارید