• پنج شنبه 1 آبان 1399
  • الْخَمِيس 5 ربیع الاول 1442
  • 2020 Oct 22
پنج شنبه 6 دی 1397
کد مطلب : 42518
+
-

گل‌محمدی: دیگر در پدیده نخواهم ماند

اتفاقات عجیب در فوتبال ما تمامی ندارد. بعد از جدایی غیرمنتظره نکونام از نساجی، حالا صحبت از جدایی گل محمدی است. او که تیمش را در نیم‌فصل تا سه مدعی اصلی قهرمانی بالا آورده حالا از وضعیت راضی نیست و ساز جدایی سر داده است.
او دیروز در گفت‌وگو با رسانه‌ها خبر داد: «نمی‌دانم در مشهد چه خبر است، وقتی کسی به فکر این تیم نیست من هم نمی‌توانم کاری انجام دهم.» یحیی گل‌محمدی درباره شروع تمرینات تیمش برای آغاز نیم فصل دوم لیگ برتر گفت: «متأسفم که این موضوع را باید بگویم اما هم‌اکنون عزمی برای شروع تمرینات وجود ندارد و نمی‌دانم طی روزهای آینده چه اتفاقی رخ خواهد داد. آن قدر در مشهد وعده و وعید شنیده‌ایم که دیگر خسته شده‌ایم. نمی‌دانم چرا در این شهر به این صورت است، گویا کسی به فکر مردم این شهر و علاقه‌مندان به فوتبالش نیست.»
سرمربی تیم فوتبال پدیده گفت: «این شهر سال‌ها در لیگ برتر تیم نداشته است و بعد از آن پدیده و سیاه جامگان بودند که دوباره نام این شهر را در ورزش مطرح کردند. اما متأسفانه از تیم دیگر مشهد که حمایتی نشد و در نهایت منحل شد، اما حالا فکر می‌کنم برای پدیده هم می‌خواهند همین اتفاق رقم بخورد. هم‌اکنون ما در بالای جدول هستیم و هفته‌ها در صدر بوده‌ایم اما کارهایی می‌کنند که از آمدن به مشهد همه را پشیمان می‌کنند.»
 وی ادامه داد: «در هفته‌های قبل از پایان نیم فصل، تیم‌های مختلف پیشنهادی زیادی را به من ارائه می‌دادند اما به احترام مردم مشهد و شور و نشاط هوادارانمان به هیچ کدام از آنها جواب ندادم و در این بین مسئولان هم دائم وعده می‌دادند که کارها درست می‌شود و صبر کنید.»
گل محمدی افزود: «آخر باید چقدر صبر کنیم. شرایط تیم واقعا خطرناک است. موضوع انتقال باشگاه هم مشخص نیست چه می‌شود. من هر چقدر از مدیران باشگاه پرس‌وجو می‌کنم که چه اتفاقی قرار است رخ بدهد آنها نیز بلاتکلیف هستند. باید بگویم ما هم‌اکنون در همه‌‌چیز بلاتکلیف هستیم، مهم‌ترین موضوع هم نداشتن پول است چرا که باعث می‌شود ما نتوانیم برنامه‌ریزی کنیم.»
 سرمربی تیم پدیده ادامه داد: «وقتی پول نداریم نه می‌توانیم تمرین کنیم، نه می‌توانیم بازیکن جذب کنیم و نه می‌توانیم به اردو برویم. با این شرایط کار کردن واقعا امکان پذیر نیست. به بازیکنانم گفتم که هر تصمیمی خودشان می‌خواهند بگیرند. من هم دیگر در مشهد حاضر نخواهم شد، چرا که شرایط باشگاه مشخص نیست و نمی‌شود با این بلاتکلیفی کار را پیش برد.»
وی افزود: «چند روز دیگر به‌خاطر بی‌پولی از تیمی که در بالای جدول است 6امتیاز کسر می‌کنند و این در شرایطی است که در مشهد به این مسائل اصلا فکر نمی‌شود. وقتی کسی دلش برای این تیم نمی‌سوزد من چه کاری می‌توانم انجام دهم. ما با دست خالی 31امتیاز در نیم فصل کسب کردیم و مردم مشهد و خراسان را شاد کردیم و فکر می‌کنم کاری که از دستم بر می‌آمد را انجام داده‌ام و از حالا به بعد با این شرایط و بلاتکلیفی به مشهد باز نخواهم گشت.»

این خبر را به اشتراک بگذارید