• چهار شنبه 9 آذر 1401
  • الأرْبِعَاء 6 جمادی الاول 1444
  • 2022 Nov 30
پنج شنبه 7 آذر 1398
کد مطلب : 88966
+
-

ترابی: تک ‌به‌تک می‌شوم استرس می‌گیرم

ترابی: تک ‌به‌تک می‌شوم استرس می‌گیرم

حمیدرضا علیپور| مهدی ترابی همچنان بهترین بازیکن سرخپوشان در این فصل است. او روی تمام گل‌های این فصل تیمش نقش مستقیم داشته و این‌بار هم در بازی برابر نفت آبادان در جام‌حذفی توانست تنها گل تیمش را با یک شوت از راه دور به ثمر برساند. این در حالی است که ترابی در بازی قبلی با از دست دادن تک‌به‌تک خود مقابل سوشا، نقش مهمی در شکست تیمش داشت. هافبک کاملا آماده این روزهای سرخپوشان درخصوص مسائل مختلف تیمش با همشهری به گفت‌وگو پرداخت.

  بعد از شکست برابر نفت مسجدسلیمان، پیروزی به‌موقعی به‌دست آوردید.
در پرسپولیس وقتی تیم می‌برد همه خوب هستند و وقتی می‌بازیم همه بد بوده‌اند. ما در برابر نفت بازی خوبی انجام دادیم و حتی می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم.
  اما باز هم در این بازی پرسپولیس نتوانست از چند موقعیت خود استفاده کند.
واقعیت این است که در پرسپولیس در زدن ضربه‌های آخر ضعف داریم و باید این مشکل را حل کنیم.
  در نهایت در این بازی یک گل زیبا به ثمر رساندی.
واقعا خیلی خوشحالم که این بار ضربه‌ام به تیر دروازه نخورد و تبدیل به گل شد. امیدوارم در بازی‌های آینده بتوانیم گل‌های بیشتری بزنیم.
  با شوت از راه دور گل زدی، اما باز هم مثل بازی قبلی یک تک‌به‌تک را از دست دادی. انگار تک‌به‌تک شدن برایت سخت‌تر از شوتزنی از راه دور است؟
بله، واقعیت این است که تک‌به‌تک‌شدن برای من سخت‌تر از شوت‌زدن است. وقتی تک‌به‌تک می‌شوم استرس می‌گیرم. البته در بازی با نفت مسجدسلیمان ضربه‌ام با بدشانسی به تیر دروازه خورد.
  در این فصل در تمام گل‌های پرسپولیس نقش مهمی داشتی.
وقتی تیم خوب باشد همه به چشم می‌آیند. در تیم ما تمام بازیکنان بسیار خوب کار می‌کنند و قطعا در هفته‌های آینده نتایج بهتری خواهیم گرفت.

این خبر را به اشتراک بگذارید