• چهار شنبه 10 آذر 1400
  • الأرْبِعَاء 25 ربیع الثانی 1443
  • 2021 Dec 01
پنج شنبه 8 آذر 1397
کد مطلب : 39189
+
-

معلم جوان هدف گلوله مردان مسلح قرار گرفت

مشق انتقام برای سربازمعلم پاکباخته

پافشاری سربازمعلم مدرسه‌ای در استان سیستان و بلوچستان برای ازدواج با دختر مورد علاقه‌اش به قیمت جانش تمام شد و مردان مسلح او را به ضرب گلوله به قتل رساندند.
به گزارش همشهری، این سربازمعلم جوان که عمران نام داشت و در مقطع ابتدایی مدرسه آزادی سردکان شهرستان سرباز در جنوب سیستان و بلوچستان تدریس می‌کرد از مدتی قبل به دختر جوانی علاقه‌مند شده بود و قصد ازدواج با او را داشت. دختر جوان هم به خواستگاری اولیه این جوان پاسخ مثبت داده بود اما خانواده او با این وصلت مخالف بودند. مدتی گذشت و پافشاری این دو جوان برای رسیدن به خواسته‌شان ادامه پیدا کرد تا اینکه عمران از سوی چند نفر تهدید شد. آنها می‌گفتند باید از ازدواج با دختر مورد علاقه‌اش منصرف شود اما او می‌گفت هر طور شده می‌خواهد به خواسته‌اش برسد. این شرایط ادامه داشت تا اینکه صبح دیروز اتفاق هولناکی رخ داد. عمران لحظاتی پس از خروج از خانه در منطقه حیط سرباز هدف گلوله های دو مرد مسلح قرار گرفت و جان خود را از دست داد.
سردار محمد قنبری، فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان در این‌باره به همشهری گفت: به‌دنبال وقوع این جنایت همکارانم در پلیس آگاهی تحقیقات گسترده‌ای را برای شناسایی ضاربان آغاز کردند. در جریان تحقیقات مقدماتی معلوم شد مقتول به دختر جوان علاقه‌مند بوده و قصد ازدواج با وی را داشته اما خانواده دختر جوان به‌دلیل اختلاف طبقاتی با این ازدواج مخالف بودند تا اینکه صبح چهارشنبه پسر جوان هدف گلوله قرار گرفت و به قتل رسید. وی ادامه داد: عاملان این جنایت شناسایی شده‌اند و به‌زودی دستگیر خواهند شد. در همین حال علی مرادی، مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان نیز به ایرنا گفت: این معلم به‌علت اختلافات خانوادگی و طایفه‌ای در منطقه به قتل رسید. براساس اسناد و شواهد ضاربان از اقوام نزدیک مقتول بودند که به‌دلیل اختلاف در مسئله ازدواج او با یکی از اقوام‌شان وی را به قتل رساندند.

این خبر را به اشتراک بگذارید