• دو شنبه 20 آذر 1402
  • الإثْنَيْن 28 جمادی الاول 1445
  • 2023 Dec 11
پنج شنبه 1 تیر 1402
کد مطلب : 195295
+
-

بازدید معاون امور هنری وزیر فرهنگ از تئاتر شهر

دریچه
بازدید معاون امور هنری وزیر فرهنگ از تئاتر شهر

 معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر از نمایش «پروانه و یوغ» به کارگردانی امیرمحمد شهنی دشتگلی دیدن کرد.
محمود سالاری، معاون امور هنری وزیرفرهنگ و ارشاد اسلامی شامگاه سی‌ام خرداد‌ماه با حضور در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر به تماشای نمایش «پروانه و یوغ» به کارگردانی امیر محمد شهنی دشتگلی نشست.
سالاری پس از پایان اجرای این اثر نمایشی با کارگردان و گروه اجرایی نمایش دقایقی را به گفت‌وگو پرداخت و از آنها بابت اجرای این اثر نمایشی در تالار سایه تئاتر شهر، قدردانی کرد.
معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین طی دیدار کوتاهی که پس از پایان اجرای این نمایش با سیدمحمدجواد طاهری، رئیس تئاتر شهر داشت، در جریان تازه‌ترین فعالیت‌های اجرایی و نمایشی این مجموعه قرار گرفت و از تلاش مدیریت و کارکنان تئاتر شهر در میزبانی از هنرمندان و تماشاگران آثار نمایشی به صحنه رفته در تالارهای مختلف این مجموعه قدردانی کرد. به گزارش فارس، سیدمحمدجواد طاهری، رئیس مجموعه تئاترشهر هم با قدردانی از حضور معاون امور هنری وزیر فرهنگ در این مجموعه گزارش مختصری از اقدامات انجام گرفته پیرامون نحوه اجرای آثار نمایشی به صحنه رفته، تازه‌ترین فعالیت‌های صورت‌گرفته درباره موضوع حریم و بهسازی محیط پیرامونی تئاتر شهر و آماده‌سازی‌ این مجموعه برای میزبانی از آثار نمایشی شرکت‌کننده در جشنواره بین‌المللی تئاتر عروسکی توضیحاتی را ارائه داد.

 

این خبر را به اشتراک بگذارید