• یکشنبه 28 اسفند 1401
  • الأحَد 26 شعبان 1444
  • 2023 Mar 19
چهار شنبه 11 آبان 1401
کد مطلب : 175844
+
-

‌همکاری رسانه‌ای ایران و روسیه

معاون برون‌مرزی صداوسیما با مدیر همکاری‌های بین‌المللی خبرگزاری «اسپوتنیک» روسیه دیدار کرد و گفت: همکاری‌های رسانه‌ای بین 2 کشور امروز به امری الزام‌آور بدل شده‌است. به گزارش روابط‌عمومی صداوسیما، احمد نوروزی با واسیلی پوشکف مدیر همکاری‌های بین‌الملل خبرگزاری اسپوتنیک(روسیه سگودنیا) به همراه ایوان زاخاروف، رئیس بخش کشورهای خاورمیانه و خاور نزدیک گروه رسانه‌ای(روسیه سگودنیا) دیدار و گفت‌وگو کرد.
وی گفت: در این دیدار، بر اهمیت تبادلات رسانه‌ای و همکاری نزدیک و مؤثر در منظر رسانه‌های بین‌الملل و لزوم ایجاد جبهه مشترک در مقابل رسانه‌های غربی و ناتو و تقویت هر چه بیشتر این روابط تأکید شد.
معاون برون‌مرزی صداوسیما با اشاره به لزوم این همکاری‌ها گفت: این دیدار گام دلنشین دیگری است که روسیه و تهران را از نظر فرهنگی هم به یکدیگر نزدیک‌تر می‌کند.
وی افزود: اگر در گذشته همکاری‌های رسانه‌ای بین 2 کشور مهم بود امروز به امری الزام‌آور بدل شده‌است و 2طرف نیاز به تبادلات رسانه‌ای دارند که حافظ منافع طرفین باشد.
‌ واسیلی پوشکف، مدیر همکاری‌های بین‌المللی خبرگزاری اسپوتنیک روسیه نیز با استقبال از همکاری رسانه‌ای این خبرگزاری با سازمان صداوسیما گفت: از وجود اشتراکات میان ایران و روسیه خرسندم و امیدوارم این دیدار فضای تازه‌ای را در همکاری‌های رسانه‌ای به‌وجود بیاورد. وی گفت: ما اکنون در شرایط مشابهی از تحریم رسانه‌ای قرار داریم و امیدواریم با همراهی شما این فضا را به‌درستی پشت سر بگذاریم.

 

این خبر را به اشتراک بگذارید