• یکشنبه 28 اسفند 1401
  • الأحَد 26 شعبان 1444
  • 2023 Mar 19
سه شنبه 5 بهمن 1400
کد مطلب : 151886
+
-

خبرهای کوتاه/ رئیس‌جمهور امشب با مردم سخن می‌گوید

رئیس‌جمهور امشب پس‌از خبر۲۱ شبکه اول سیما به‌صورت مستقیم با مردم گفت‌وگو می‌کند. به‌گزارش ایرنا، سیدابراهیم رئیسی در این گفت‌وگوی زنده تلویزیونی درباره مهم‌ترین موضوع‌های داخلی و خارجی، تلاش‌های انجام‌شده برای بهبود وضع معیشت و نیز برنامه‌های دولت برای رفع مشکلات با مردم سخن خواهد گفت.

 گلایه اژه‌ای از برخی اقدام‌های ناشایست
رئیس قوه قضاییه در نشست دیروز شورای ‌عالی این ‌قوه ضمن تأکید بر تلاش مستمر مقام‌های دستگاه قضا برای رفع مشکلات کارکنان، از بروز برخی اقدام‌های ناشایست از سوی تعدادی از کارکنان سازمان زندان‌ها گلایه کرد. به‌گزارش میزان، حجت‌الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی‌اژه‌ای از رئیس سازمان زندان‌ها خواست نسبت به توجیه کارکنان این سازمان پیرامون توطئه‌ها برای سوءاستفاده از اعتراض‌های آنها، اهتمام ورزد.

 ضرورت توسعه همکاری‌های ایران و روسیه
رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و روسیه در دیدار با لئونید اسلوتسکی، رئیس کمیته امور بین‌الملل مجلس‌دوما گفت: دوکشور در سال‌های اخیر همکاری‌های موفقی در زمینه مبارزه با تروریسم به‌ویژه در سوریه داشته‌اند. به‌گزارش مهر، ابراهیم رضایی افزود: الگوی موفق همکاری‌ها باید به سایر حوزه‌ها، ازجمله حوزه اقتصادی تعمیم یابد تا منافع هر دو کشور تأمین شود.

این خبر را به اشتراک بگذارید