• سه شنبه 12 مهر 1401
  • الثُّلاثَاء 8 ربیع الاول 1444
  • 2022 Oct 04
سه شنبه 14 بهمن 1399
کد مطلب : 123608
+
-

تئاتر/ تماشای تئاتر از تلویزیون


از امروز سه‌شنبه، چهاردهم بهمن‌ماه تماشای آنلاین نمایش‌های شرکت‌کننده در جشنواره برای علاقه‌مندان تئاتر آماده می‌شود؛ تجربه‌ای که جشنواره بعد از ۳۹ دوره از سر می‌گذراند و باید دید استقبال چگونه خواهد بود.  به گزارش همشهری، فیلم نمایش‌ها مطابق با جدول پخش آثار از ساعت 18هر روز تا ساعت 18روز بعد در سامانه موجود است و علاوه بر تلویزیون تئاتر در دو پلتفرم دیگر هم نمایش داده می‌شود.
محمد امروآبادی، مدیر سایت تیوال با عنوان این خبر که بلیت فیلم نمایش‌ها ۱۰ هزار تومان است و منتظریم که با آغاز فروش بلیت ببینیم مخاطبان تا چه اندازه از رویداد استقبال می‌کنند، به همشهری گفت: «فروش بلیت‌ها در سالن‌هایی که بلیت‌فروشی داشتند؛ تمام‌شده و قیمت بلیت‌ها بستگی به سالن‌های نمایش داشت. البته هر سالن حداقل تماشاگران را به شکل فیزیکی به‌خود اختصاص داده است. با این حال بلیت‌های آن به فروش رفته است.»
با آغاز نمایش‌های آنلاین نیز فروش بلیت‌ها آغاز شده است و هر نمایش بعد از یک اجرای محدود برای داوران و تماشاگران ؛ یک نمایش هم برای ضبط خواهد داشت و این آثار در پلتفرم‌های معرفی شده بارگذاری می‌شوند. هر روز 7نمایش از پلتفرم‌ها برای مخاطبان به نمایش در می‌آید و نمایش فیلم‌ها تا ۲۱ بهمن ادامه دارد.

فوت هنرمند جوان تئاتر

درگذشت سوسن بقا شانجانی، هنرمند جوان تئاتر به‌دلیل ایست قلبی، خبر تلخ دومین روز جشنواره سی و نهم بود. این هنرمند به‌عنوان دستیار طراح لباس در نمایش «گرگاس‌ها» به کارگردانی حمیدرضا نعیمی نیز حضور داشت و خبر درگذشت وی، گروه این اثر نمایشی، هنرمندان حاضر در جشنواره و دست‌اندرکاران این دوره از تئاتر فجر را بسیار متأثر کرد.

 

این خبر را به اشتراک بگذارید