• دو شنبه 7 مهر 1399
  • الإثْنَيْن 10 صفر 1442
  • 2020 Sep 28
شنبه 19 مرداد 1398
کد مطلب : 71450
+
-

آمادگی« نقش جهان» برای میزبانی از لیگ برتر

از میان خبرها
آمادگی« نقش جهان» برای میزبانی از لیگ برتر

مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان گفت: ورزشگاه نقش جهان اصفهان برای برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتبال در حال تجهیز است و برای برگزاری این بازی‌ها آمادگی کامل دارد.

«مسعود تابش» در گفت‌وگو با ایرنا افزود: باشگاه سپاهان برای برگزاری مسابقات لیگ برتر در ورزشگاه نقش جهان، اقدام‌های خوبی انجام داده است.

وی اضافه کرد: فدراسیون چهار اقدام خاص برای برگزاری مسابقات در ورزشگاه‌ها اعلام کرده که در دست انجام است. وی این موارد را شامل شماره‌دار کردن صندلی‌ها، الکترونیکی کردن گیت‌های ورود و خروج هواداران، نصب دوربین مدار بسته در ورزشگاه و فروش اینترنتی بلیت بازی‌ها عنوان کرد و گفت: در ورزشگاه نقش جهان برخی از این موارد انجام شده که می‌تواند کمک زیادی به تامین امنیت بازی‌ها برای تماشاگران کند. تابش تصریح کرد: باشگاه سپاهان در همه این موارد اقداماتی انجام داده یا در شُرف انجام است که امیدواریم تا شروع مسابقات لیگ برتر انجام شود تا کیفیت بازی‌ها بالا برود. وی با اشاره به آمادگی کامل تیم فوتبال سپاهان برای شروع بازی‌های لیگ برتر گفت: سپاهان همه بازی‌های تدارکاتی خود را انجام داده و با برگزاری تمرینات پرفشار، اردوهای پیش فصل خود را نیز گذرانده و آماده برگزاری مسابقات در لیگ برتر است. مدیرعامل باشگاه سپاهان در عین حال با اشاره فواید و معایب تاخیر شروع لیگ برتر گفت: تاخیر در حد یکی دو هفته در لیگ برتر مشکلی ایجاد نخواهد کرد، ولی اگر این تاخیر خیلی طولانی شود به‌طور طبیعی تیم‌ها که دارای برنامه مدون هستند و به موقع تمریناتشان را شروع کرده‌اند، مشکلاتی پیدا می‌کنند. وی گفت: البته اگر ورزشگاه‌ها شرایط بهتری برای برگزاری مسابقات پیدا کنند، ارزش این تاخیر را دارد تا هواداران بتوانند یک بازی را در شرایط بهتر تماشا کنند.  
 

این خبر را به اشتراک بگذارید