• دو شنبه 10 مهر 1402
  • الإثْنَيْن 17 ربیع الاول 1445
  • 2023 Oct 02
شنبه 19 فروردین 1402
کد مطلب : 188710
+
-

جبلی‌سفارش تولید نون خ ۵ را داد

تلویزیون یک هفته‌«نون خ» ندارد

مهدی فرجی ضمن تشکر از حمایت‌های رئیس صدا و سیما به این نکته اشاره کرد که آقای جبلی «نون‌خ۵» را برای نوروز ۱۴۰۳ سفارش داد و تأکید کرد که قومیت‌ها باید خیلی بیشتر از اینها دیده شوند.
به گزارش تسنیم، مهدی فرجی تهیه‌کننده سریال «نون خ» در ابتدای صحبت‌هایش گفت: سال 1397وقتی می‌خواستیم سریال را شروع کنیم و آقای آقاخانی را برای کارگردانی دعوت کردیم فکر نمی‌کردیم به کاری قومیتی، بومی و ملی ایرانی برسیم. آقاخانی پیشنهاد ما را که قبول کرد گفت بهتر است آن را به سمت یکی از قومیت‌ها ببریم و اگر لهجه و لباس و جغرافیای مشخصی داشته باشیم کار شیرین‌تر می‌شود. چون خود او کرد بود پیشنهادش پرداخت به همین قومیت بود.

جبلی «نون خ5» را به ما سفارش داده
وی با بیان اینکه کار با قومیت‌ها می‌تواند دلنشین باشد و موفقیت کار را تضمین کند، تصریح کرد: جا دارد از دکتر جبلی رئیس سازمان تشکر کنم که برای رسیدن این فصل نون‌خ به پخش خیلی کمک کردند ایشان هم این توصیه را داشت که باید به قومیت‌ها بپردازیم و همچنان که «نون خ 5» را به ما سفارش می‌دادند در عین حال اشاره‌شان این بود که قومیت‌ها باید خیلی بیشتر از این دیده شوند.

تلویزیون یک هفته‌«نون خ» ندارد
سریال «نون خ» به کارگردانی سعید آقاخانی و تهیه‌کنندگی مهدی فرجی یک هفته پخش نخواهد شد.  پخش سریال «نون‌خ4» از سه‌شنبه اول فروردین‌ماه آغاز شده و تا به حال 14قسمت از آن روی آنتن رفته است. «نون خ» که پنجشنبه و جمعه هفته قبل روی آنتن نرفت، این آخر هفته هم پخش نشده و در ادامه نیز به احترام شب‌های قدر روی آنتن نخواهد رفت. به این ترتیب قسمت بعدی آن شنبه 26فروردین در جدول پخش شبکه یک قرار می‌گیرد. تا چهارشنبه 30فروردین 19قسمت از «نون خ» روانه آنتن خواهد شد و 2 قسمت پایانی نیز دوم و سوم اردیبهشت همزمان با عید فطر پخش می‌شود. «نون خ» تاکنون رکورد بیش از 6میلیون و 400هزار بازدید در تلوبیون را از آن خود کرده و در فصل چهارم به موضوعاتی چون مشکلات پیری جمعیت، ضرورت کارآفرینی و افزایش جمعیت در فضایی کمدی پرداخته است. در این فصل از سریال علاوه بر حضور بازیگران محبوب فصل‌های قبل، هومن حاج عبداللهی و بیژن بنفشه‌خواه به فهرست بازیگران اضافه شده‌اند. سعید آقاخانی، حمید رضا آذرنگ، سیروس میمنت، سیدعلی صالحی، پاشا جمالی، مجید یاسر، ندا قاسمی، نسرین مرادی، هدیه بازوند، صهبا شرافتی، امیر سهیلی، آتنا مهیاری، کاظم نوربخش، ماشاالله وروایی، سیروس سپهری، رضا رشیدی، سیدحسین موسوی، راضیه دهقان، علی اخوان، افشین ملکی، نارین ایوبی، وریا امینی، اکرم یدی، مهرنوش طوسی، کاوان کاکایی، ابراهیم اسدی، شبنم عظیمی بازیگران سریال «نون‌خ» هستند. پیش از این «نون‌خ 1» نوروز 1398، «نون‌خ2» اواخر فروردین 1399و «نون‌خ3» نوروز 1400از شبکه اول روی آنتن رفته‌اند.این مجموعه جزو سریال‌های موفق تلویزیون در فضای طنز و کمدی است و فصل چهارم آن نیز با استقبال روبه‌رو شده است.

 

این خبر را به اشتراک بگذارید