15
پنج شنبه 26 تیر 1399
شماره 7989
ورزشی
23023622
02123023901
پیامـک شما را درباره این صفحه می خوانیم

فرشته‌های دیوانه

با آتالانتا، عجیب‌ترین تیم این روزهای اروپا بیشتر آشنا شوید
فوتبال جهان
آتالانتا بدشانس بود که نتوانست در بازی قبلی مقابل یوونتوس 2بار برتری خود را حفظ کند و 2پنالتی اتفاقی داد. فرشته‌ها لقب آتالانتا 12بازی قبلی را برده بودند و در بازی پریشب هم بعد از توقف مقابل یوونتوس، 6 بر 2برشا را در هم کوبیدند.
ویژه
عصر دیروز 2خبرگزاری در اخباری جداگانه از محرومیت استقلال و احتمال محرومیت پرسپولیس توسط فیفا خبر دادند.
استقلال تهران در هفته بیست‌وپنجم لیگ برتر فردا در آبادان مقابل صنعت‌نفت قرار می‌گیرد.
با نتایجی که استقلال هفته‌های گذشته به‌دست آورده، صبحت از کنار گذاشتن فرهاد مجیدی از سرمربیگری این تیم است اما سعید رمضانی، سرپرست استقلال به همشهری می‌گوید که مجیدی ماندنی است: مجیدی بعد از جدایی استراماچونی و درحالی‌که استقلال مشکلات زیادی داشت بزرگ‌ترین ریسک را برای قبول هدایت استقلال انجام داد.
امشب ساعت22:30 احتمالا تکلیف قهرمان این فصل لالیگا مشخص می‌شود مگر آنکه هزار اتفاق غیرمترقبه بیفتد. رئال با ۲تساوی در ۲ دیدار باقیمانده مقابل ویارئال و لگانس تحت هر شرایطی قهرمان می‌شود.

هفته بازی‌های 6 امتیازی

با لغو بازی پرسپولیس- فولاد، حساس‌ترین بازی‌های هفته بیست‌وپنجم لیگ برتر، رویارویی تراکتور با سپاهان و نفت آبادان با استقلال خواهد بود
هفته بیست‌وپنجم از رقابت‌های لیگ‌برتر ایران امشب با برگزاری یک بازی در اصفهان آغاز می‌شود تا فردا با انجام 6بازی دیگر پیگیری شود.
استقلال و حسرت سه «ویچ»

استقلال و حسرت سه «ویچ»

فتح‌الله‌زاده این بار از توافق عملی‌نشده با اسکوچیچ پرده‌برداری کرده است
علی فتح‌الله‌زاده ظاهرا مأمور است که هرازگاهی در رسانه‌ها حاضر شود و از «نشدن»های اسرارآمیز استقلال حرف بزند؛ اینکه قرار بود علی کریمی و مهدی مهدوی‌کیا را به استقلال بیاوریم و نشد و خلاصه از اینطور حرف‌ها.
پشت‌پرده عصبانیت یحیی
پشت‌پرده عصبانیت یحیی
اوضاع پرسپولیس در آستانه چهارمین قهرمانی پیاپی، به ظاهر آرام است اما گفته می‌شود سرمربی این تیم 2دلیل برای ناراحتی از مدیریت باشگاه دارد
سرمربی پرسپولیس با وجود اینکه تیمش در آستانه قهرمانی است، اما این‌روزها اصلا خوشحال نیست و به مدیران باشگاه گفته که با این شرایط ادامه همکاری بسیار سخت است.

یک کارمند دیگر وزارت ورزش، رئیس فدراسیون شد

افشین ملایی برنده انتخابات فدراسیون ورزش‌های همگانی شد. مجمع انتخاباتی فدراسیون دیروز برگزار شد و از 41عضو مجمع 26نفر به ملایی رأی دادند.

تسویه نیمی از بدهی 60میلیاردی کشتی

علیرضا دبیر، رئیس فدراسیون کشتی حدود یک‌سال پیش سکان هدایت فدراسیون کشتی را بر عهده گرفت و همان موقع مدعی شد پرداخت بدهی‌ها بزرگ‌ترین چالش فدراسیون جدید است.
PDF پنجشنبه 26 تیر 1399
کوتاه ورزشی
مهدی پاشازاده فصل را با هدایت شهرداری ماهشهر در لیگ دسته دوم آغاز کرد و حتی اگر یادتان باشد در یک‌چهارم نهایی جام حذفی به پرسپولیس کالدرون باخت.
جدول‌اعداد | 3698
جد‌‌‌‌‌‌‌‌‌ول 7989