19
شنبه 29 دی 1397
شماره 7582
سیاست
23023610
456
پیامـک شما را درباره این صفحه می خوانیم
ویژه
سفیر ایران در لندن در توییتر خود نوشت: ایران در آوریل۲۰۱۷ امکان سفر همسر نازنین زاغری به ایران برای دیدار با همسر و دخترش را فراهم کرد.
سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی گمانه‌زنی درباره فاصله گرفتن اصلاح‌طلبان از دولت تدبیر و امید را نادرست دانست و گفت: اصلاح‌طلبان در عبور از گردنه سختی که کشور دچار آن شده در کنار دولت هستند.
جانشین فرمانده کل سپاه گفت: ایران تنها کشوری است که فرش قرمز زیر پای مقامات مشرک آمریکا پهن نمی‌کند و هیچ مسئول آمریکایی اجازه ورود به آن را ندارد.
محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه با انتشار تصویری از 2نقل قول جنگ‌طلبانه جان بولتون در سال 2009 و اکنون در زمینه‌سازی اقدام نظامی علیه ایران به چالش 10سالگی پیوست و با کنایه به بولتون نوشت: «همان یاوه‌گویی. همان قلدری. همان توهم».

تصمیم آخر مجمع و مجلس درباره FATF

تکلیف 2لایحه عضویت ایران در CFT و کنوانسیون مقابله با جرایم سازمان‌یافته فراملی پالرمو امروز و فردا در مجلس و مجمع روشن می‌شود
مجلس
کمتر از یک‌ماه به پایان مهلت‌120روزه FATF گروه ویژه اقدام مالی به ایران باقی مانده است و هنوز 2لایحه از لوایح چهارگانه دولت که متضمن عضویت ایران در این گروه وی‍ژه بین‌المللی است اندر خم تصمیم نهادهای قانونگذار است.
PDF شنبه 29دی 1397
کوتاه سیاست
اسناد ادعایی زد و بند حسین هدایتی با بانک سرمایه/ وزرای خارجه و اطلاعات به کمیسیون امنیت ملی می روند/ روحانی چطور فراجناحی است؟