21
شنبه 5 بهمن 1398
شماره 7866
حوادث
23023622
02123023909
پیامـک شما را درباره این صفحه می خوانیم

مرگ شرور معروف به ضرب گلوله

کوتاه از حادثه
​​​​​​​شرور معروف جنوب سیستان و بلوچستان که جنایات متعددی ازجمله قتل، آدم‌ربایی و سرقت مسلحانه را در پرونده خود داشت در درگیری مسلحانه با مأموران اطلاعات کشته شد.
ویژه
​​​​​​​خواننده لس‌آنجلسی وقتی نتوانست در تهران مجوز اجرای برنامه دریافت کند، تصمیم به خوانندگی در سفره‌خانه‌های تهران گرفت تا اینکه در حال اجرای موسیقی زنده دستگیر شد.
​​​​​​​سارقان به دفتر نمایندگی مجلس اعلای عراق در تهران دستبرد زدند و 21هزاردلار به‌همراه نیم‌کیلو طلا سرقت کردند.
​​​​​​​مرد مسلح همسرش را گروگان گرفت و او را با دست و پای بسته داخل صندوق عقب خودرو انداخت تا به شهرشان ببرد، اما به‌دلیل حرکت با سرعت بالا در بزرگراه تهران - قم گیر افتاد.
در این حادثه مرد جوان جان باخت و 3 پسر کم سن وسال به شدت مجروح شدند

انفجار مرگبار مین در جاده شنی

داخلی
​​​​​​​انفجار مین به‌جا مانده از دوران جنگ تحمیلی خانواده‌ خوزستانی را داغدار کرد.
انتشار فیلم سرقت، سارقان را لو داد

انتشار فیلم سرقت، سارقان را لو داد

​​​​​​​سارقان موبایل‌قاپ وقتی فهمیدند که یکی از طعمه‌هایشان تصاویر ضبط شده هنگام سرقت را در شبکه‌های اجتماعی منتشر و برای شناسایی آنها مژدگانی درنظر گرفته است، خودشان را لو دادند.
تصادف مرگبار در نیمه شب
تصادف مرگبار در نیمه شب
​​​​​​​تصادف عجیب یک خودروی پژو 206در بزرگراه نیایش تهران باعث مرگ 2نفر شد.
با گران شدن بنزین همه مشغول گرانی بنزین شده‌اند و هیچ‌کس حواسش به کم‌فروشی گاز سی‌ان‌جی در جایگاه‌ها نیست؛ به‌عنوان نمونه در یک جایگاه در خیابان رحمانی در هر سوخت‌گیری چندین مترمکعب کم‌فروشی می‌کنند.
PDF شنبه 5 بهمن 1398
کوتاه حوادث
روابط عمومی شرکت راه‌آهن شهری تهران و حومه پیرو درج پیام مردمی با عنوان ضرورت احداث ایستگاه مترو در بهشت سکینه و نیز احداث ایستگاه جدید مترو در شهر جدید اندیشه در ستون «با مردم» روز 15دی‌ماه پاسخ داده است: احداث ایستگاه جدید در هر یک از 2‌مورد مطرح شده در حیطه کاری وزارت کشور و وزارت راه و شهرسازی است و ارتباطی به شرکت راه‌آهن شهری تهران و حومه مترو ندارد.
در ماه‌های اخیر بسیار پیش آمده که دارویی خریده‌ایم که قیمت روی جلد آن نصف و حتی کمتر از نصف قیمتی است که به فروش می‌رسد، واقعا چرا؟ آن دسته داروهایی که تولید قبل هستند به همان قیمت قبلی فروخته شوند.