40
شنبه 19 اسفند 1396
شماره 7341
محله
123
123
پیامـک شما را درباره این صفحه می خوانیم

3 میلیون شهروند معتادبه قلیان و دخانیات

یادداشت
سازمان جهانی بهداشت در طول 50 سال کار، معاهده‌ای برای کنترل عرضه و مصرف دخانیات تهیه کرد.
ویژه
خیابان داودی در محله وحیدیه، که خیابان وحیدیه هم نامیده می‌شود، باریک و پرترافیک است.
مدت‌هاست مسئولان وعده داده‌اند که برای رفاه حال اهالی بازار میوه و تره‌بار در محله امامت ساخته می‌شود.
تهران به دلیل ساختار و روند برآمده از سیاست و تفکرات مدیریت شهری پیشین با چالش‌هایی مواجه است که می‌توان این چالش‌ها را در نبود مفهوم کلان مدیریت فرایندی رده‌بندی و تفسیر کرد.
دروازه طهران
تهرانی‌ها از دیرباز همزیستی دوستانه‌ای با پرنده‌ها داشتند. تا همین چند دهه پیش جغدها، لک لک‌ها، سهره‌ها و پرستوها هم از ساکنان این شهر به حساب می‌آمدند و برای خودشان حق آب و گل داشتند.
حرف‌های جمال، نگاهش، امید و آرزوهایش، عزم و اراده و تلاشش همه و همه مجابم می‌کند دیگر از بچه‌های فال‌فروش چیزی نخرم.
پایانه‌های مسافربری برای جلوگیری از پراکندگی آژانس‌های مسافربری در شهر ایجاد شده و از آلودگی هوا، ترافیک و افزایش تقاضای سفرهای درون‌شهری جلوگیری می‌کنند،
تکدی‌گری خبرنگار همشهری محله در محله های مرکز شهر

2ساعت گدایی 60هزار تومان

گزارش
جرینگ نخستین سکه در کاسه فلزی، نویدبخش یک شروع خوب است. شروعی در پیاده‌راهی پر رفت‌وآمد در خیابان انقلاب اسلامی، نزدیک دانشگاه تهران. جایی پرهیاهو که هر دقیقه ده‌ها نفر از آن عبور می‌کنند.
برو به سلامت، همشهری

برو به سلامت، همشهری

هفته‌های پایانی سال، سفرهای نوروزی شهروندان به نقاط مختلف کشور آغاز می‌شود و به تبع آن حجم‌ تردد خودروهای مسافربری در محدوده ترمینال‌های شهر قوت بیشتری می‌گیرد.
قهوه‌خانه لولی‌ها جنب خیابان دراکولا
قهوه‌خانه لولی‌ها جنب خیابان دراکولا
در این گزارش البته با جسارت، پا در کفش کارشناسان امنیتی و انتظامی کردیم و نیز به پیروی از آنها، معابر جرم‌خیز محله را شناسایی و آنها را با عنوان معابر پلاک قرمز معرفی می‌کنیم.
دروازه طهران
میان دوراهی عشق و شرم گرفتار شده بودند؛ از یک طرف دلشان پر می‌کشید برای کوچه‌پسکوچه‌های«باغ اناری» خیابان «سینا» با آن منظره دلگشای شاخه‌های درخت‌های انار که از دیوارهای کاهگلی‌اش آویزان بود و از طرف دیگر شرم‌شان می‌آمد بگویند بچه کدام محله هستند و در همسایگی‌شان چه می‌گذرد.
PDF شنبه 19 اسفندماه 1396
کوتاه محله
جشنواره غذای تسنیم 18 اسفند همزمان با ولادت حضرت فاطمه زهراس و روز زن درمؤسسه خیریه حامی برگزار می‌شود.
همه ما کم و بیش نام دوغ اراج را شنیده‌ایم؛ دوغی که قدمتی چند ساله دارد ولی امروز فقط در یادها باقی مانده است و در هیچ کجای شهر پیدا نمی‌شود.
گاهی راه گریزی برای ننوشتن جملات کلیشه‌ای نیست اینکه «‌خبرنگاران حلقه ارتباطی مردم و مسئولانند»، اما چه بهتر می‌شود اگر مسئولان را دعوت کنیم تا خودشان از نزدیک مشکلات و کاستی‌ها را ببینند و چاره‌ای بیندیشند.