• پنج شنبه 3 مهر 1399
  • الْخَمِيس 6 صفر 1442
  • 2020 Sep 24
یکشنبه 17 تیر 1397
کد مطلب : 22340
+
-

کاوه در غیاب استقلالی‌ها به خانه بخت رفت!

کاوه رضایی برخلاف بسیاری از چهره‌های مشهور ایران ترجیح داد مراسم عروسی خود را در زادگاه خود و به شکلی ساده برگزار کند. کاوه رضایی در کرمانشاه به‌دنیا آمده است و حتی زمانی که با شارلروا قرارداد امضا کرد هم برای گذراندن تعطیلات به جای تهران، زادگاه خود را برای استراحت انتخاب می‌کرد. رضایی که در آخرین اردو از لیست تیم‌ملی برای جام‌جهانی خط خورده بود، جمعه شب مراسم ازدواج خود را با فرنوش شیخی بازیکن تیم‌ملی والیبال برگزار کرد اما به جای اجاره یک سالن لوکس در مناطق معروف تهران ترجیح داد مراسم ازدواج خود را در شمال غرب ایران برگزار کند.
کاوه رضایی در دوره‌ای که در استقلال بازی می‌کرد مراسم نامزدی خود را با فرنوش شیخی برگزار کرده بود. جالب اینکه این مهاجم از زمانی با تیم باشگاهی‌اش در بلژیک قرارداد امضا کرد، تلاش زیادی کرد که ضمینه حضور همسرش را در تیم والیبال این باشگاه فراهم کند. درنهایت تعطیلات فوتبال اروپا زمینه مناسبی را فراهم کرد تا رضایی 3روز از باشگاه شارلروا مرخصی بگیرد و مراسم ازدواج خود را برگزار کند. مراسمی در غیاب  چهره‌های مشهور، تنها بختیار رحمانی و آرش افشین به‌عنوان دو هم باشگاهی قدیمی او در مراسم این بازیکن محبوب حضور داشتند؛ البته در این مراسم بازیکنان استقلال هم دعوت بودند اما به‌دلیل تمرینات فشرده نیم‌فصل نتوانستند شرکت کنند. در این مراسم البته سعید لطفی و یحیی گل‌محمدی هم حضور داشتند. یحیی سرمربی سابق کاوه است و لطفی هم باشگاهی سابق او.
کاوه رضایی البته با برگزاری مراسم خود در کرمانشاه یک دلیل دیگر هم داشت و آن هم همدردی با مردم زلزله زده‌ای است که حدود یک سال پیش خانه‌های خود را از دست دادند و هنوز هم با گذشت این مدت شرایط برای آنها تغییر چندانی نکرده است. رضایی که در دوران حضورش در فوتبال به دور از هیاهو رسانه‌ای به درخشش خود ادامه داده است، ترجیح داد مراسم ازدواج خود با فرنوش شیخی را هم به همین سبک برگزار کند، ساده و به دور از تجملات مرسوم در بین افراد مشهور در ایران.
مهاجم ایرانی شارلروا حالا فصل جدیدی از زندگی خصوصی خود را برگزار کرده است و در سن 26سالگی با برگزاری مراسم ازدواج خود راهی را رفته که بسیاری از ستاره‌های فوتبال دنیا می‌روند و امیدوار است مثل همیشه بتواند به دور از حاشیه به رویاهای بزرگ خود در فوتبال برسد.
    رحمانی: کاش استقلالی‌ها هم می‌آمدند
بختیار رحمانی کی از دوستان صمیمی کاوه رضایی درمورد غیبت استلالی‌ها در مراسم ازدواج کاوه می‌گوید: «هیچ‌کدام از استقلالی‌ها در مراسم حضور نداشتند و این موضوع به نظرم قشنگ نبود و من خیلی ناراحت شدم. وریا و مهدی رحمتی گفتند به‌دلیل مشکلات شخصی نتوانستند به مراسم بیایند. ای‌کاش حداقل یک نفر به نمایندگی از استقلال می‌آمد، کاوه فصل قبل برای استقلال بهترین بود و حقش این نبود که هیچ‌کس از این باشگاه به مراسمش نیاید، در هر صورت برای کاوه و همسرش آرزوی موفقیت می‌کنم.»

این خبر را به اشتراک بگذارید