• یکشنبه 9 مهر 1402
  • الأحَد 16 ربیع الاول 1445
  • 2023 Oct 01
پنج شنبه 11 خرداد 1402
کد مطلب : 193389
+
-

نکته بازی/ جای خالی شما به آسانی پر نمی‌شود!

متأسفانه باخبر شدیم کارلوس هرناندس بزرگ، سرمربی معتبر و برجسته نساجی مازندران از این باشگاه اخراج شده و در فصل آتی دیگر با قائمشهری‌ها همکاری نخواهد داشت. بی‌گمان این یک ضایعه بزرگ برای فوتبال ایران به شمار می‌رود. هرناندس صاحب‌سبک از زمان حضور روی نیمکت نساجی توانست این تیم را متحول کند و آمار درخشان 7بازی، یک برد، 2مساوی و 4باخت را به جا بگذارد که انصافا کار هر کسی نبود. هرناندس برای تثبیت تأثیرش روی نساجی، آمار 14گل دریافتی در 7بازی را هم به جا گذاشت که به این راحتی‌ها قابل دستیابی نیست. تنها کلین‌شیت تیم مازندرانی در نخستین حضور هرناندس به‌دست آمد که نشان می‌داد تیم هنوز با تفکرات او آشنا نشده است. بدرود کارلوس کبیر؛ جای خالی تو به آسانی پر نخواهد شد!

حالا بگذار برود، معلوم می‌شود
علیرضا نیکبخت واحدی، بازیکن پیشین استقلال در حمایت از سرمربی پرتغالی این تیم گفته: «مدیران استقلال باید قرارداد این مربی را تمدید کنند و نگذارند از فوتبال ایران فرار کند تا بعدها ما به‌دنبال او باشیم. ساپینتو مربی بادانشی است و فوتبال ایران را دوست دارد و مانند استراماچونی شومن نیست که از ۲۰دلارش نگذشت و تا قران آخر پولش را گرفت.» خب البته ساپینتو در استقلال نتایج خوبی گرفته و با مشکلات و نداری باشگاه هم خوب ساخته است. منتها یادمان هست در مورد استراماچونی هم زیاد از این حرف‌ها زده می‌شد و طوری بود که یک نفر در خیابان به‌دست و پای او افتاد و تصاویر زننده‌ای درست کرد. حالا بگذارید ساپینتو برود، اگر پشت سرش هم خوب گفتید، آن وقت باور می‌کنیم.

برنامه‌ات همین بود؟
تیم ملی ایران قرار است همین روزها در تورنمنت سطح پایین کافا شرکت کند؛ مسابقاتی که تیم‌هایی نظیر افغانستان و قرقیزستان در آن حضور دارند و شرکت تیم ملی در آن با انتقادهای فراوانی مواجه شده است. قرار بود تیم ملی کنیا هم در این مسابقات حضور بیابد و کمی سطح کار را بالا ببرد‌ اما انگین فیرات، سرمربی کنیا با لحنی نسبتا تند، موضوع را رد کرد و گفت: «نمی‌دانم چنین چیزی چرا مطرح شده ولی ما قطعا در تورنمنت کافا حاضر نمی‌شویم. در تاریخ برگزاری این مسابقات ما در یک تورنمنت آفریقایی شرکت می‌کنیم.» فیرات طوری گفته بود خودمان برنامه داریم که فکر کردیم چه خبر است. حالا اما مشخص شده کنیا در یک تورنمنت چهارجانبه با حضور جیبوتی، پاکستان و موریس شرکت خواهد کرد. واقعا خسته نباشید استاد!

 

این خبر را به اشتراک بگذارید