• دو شنبه 23 تیر 1399
  • الإثْنَيْن 22 ذی القعده 1441
  • 2020 Jul 13
شنبه 26 اسفند 1396
کد مطلب : 9999
+
-

ضرورت ساخت پارکینگ  در بازار «نازی‌آباد»

شهری

گاهی راه گریزی برای ننوشتن جملات کلیشه‌ای نیست اینکه «‌خبرنگاران حلقه ارتباطی مردم و مسئولانند»، اما چه بهتر می‌شود اگر مسئولان را دعوت کنیم تا خودشان از نزدیک مشکلات و کاستی‌ها را ببینند و چاره‌ای بیندیشند. مثل همین‌ کاری که قرار است از این پس در این ستون انجام شود. ما صدای مردم می‌شویم و از دغدغه‌هایشان می‌نویسیم و از مسئولان می‌خواهیم آستین همت را بالا بزنند و ما را هم بی‌خبر نگذارند تا به قول معروف دیگر نیازی به جریان‌سازی نباشد. 


ضرورت ساخت پارکینگ  در بازار «نازی‌آباد» 

 نازی‌آباد از محله‌های قدیمی و اصیل جنوب شهر تهران به شمار می‌رود و سال‌هاست که به یکی از قطب‌های تجاری پایتخت تبدیل شده است. وجود 2 خیابان اصلی مدائن و پارس به‌عنوان راسته‌های مهم تجاری در نازی‌آباد موجب شده که معابر این محله به‌ویژه در روزهای تعطیل شاهد ترافیکی سنگین باشد. این معضل در روزهای پایان سال به اوج خود می‌رسد و با وجود تدابیر پلیس راهور در برخورد با تخلفات، شهروندان باز هم شاهد ترافیک در این محدوده و از سویی دیگر نبود فضایی برای پارک خودرو هستند.

به همین دلیل از سال‌ها قبل ساخت پارکینگی وسیع درحوالی خیابان‌های تجاری نازی‌آباد در دستور کار مدیریت شهری قرار گرفت و وعده‌های فراوانی در این‌باره داده شد ولی تاکنون اقدامی مبنی بر ساخت پارکینگ صورت نگرفته است. تردیدی نیست که اختصاص مکانی مناسب و البته وسیع از سوی مسئولان شهری منطقه به‌عنوان پارکینگ در حوالی بازار‌های نازی‌آباد تنها راهکار مناسب برای رفع ترافیک در معابر این محله است.

این خبر را به اشتراک بگذارید