• سه شنبه 12 مهر 1401
  • الثُّلاثَاء 8 ربیع الاول 1444
  • 2022 Oct 04
شنبه 28 اردیبهشت 1398
کد مطلب : 56220
+
-

صدای استان‌ها

صدای استان‌ها


پل‌های غیراستاندارد

پل‌هایی که روی جوی‌های خیابان‌های زنجان ساخته شده برای تردد خودرو استاندارد نیست. به همین دلیل در اغلب مواقع خودروها داخل جوی‌های آب می‌افتند و رانندگان را به دردسر می‌اندازند.
علیخانی از زنجان

بهسازی ورودی قم
آسفالت ورودی قم از سمت جاده اراک، مقابل بقعه امامزاده شاه جمال (ع)، مناسب نیست و نیاز به بهسازی دارد. از نهادهای مسئول درخواست می‌کنم برای بهسازی این قسمت، که ورودی شهر محسوب می‌شود، اقدام کنند.
یک شهروند از قم

بی‌توجهی به هنر مردم ساروق
فرش ساروق از دیرباز به عنوان نماد فرش ایران در جهان محسوب می‌شده است. بی‌توجهی به این هنر موجب شده است تولیدکنندگان و قالی‌بافان رغبت زیادی به تولید نداشته باشند. مسئولان برای حفظ این میراث گرانبها برنامه ویژه‌ای تدوین کنند.
قدیری از مرکزی

قطعی اینترنت
چند روز است تلفن و اینترنت بخش زرین‌آباد دهلران قطع شده و برای ساکنان مشکلات زیادی به وجود آورده است.
جابری از ایلام

شرایط واحدهای تولیدی لرستان مطلوب نیست
اغلب واحدهای تولیدی استان در شرایط نامناسب قرار دارند و همین موضوع ضربه سنگینی به اقتصاد استان وارد کرده است. از آنجا که امسال «رونق تولید » نام‌گذاری شده است، امیدواریم مسئولان استانی بتوانند موانع تولید را رفع کنند.
ملکشاهی از لرستان

مشکلات کارگران ساختمانی
وضع رفاهی و معیشتی کارگران ساختمانی در استان مناسب نیست و هیچ مسئولی به آن رسیدگی نمی‌کند. خیلی از کارگران نه بیمه دارند و نه ایمنی در محل کار. مسئولان رسیدگی کنند.
یک شهروند از خراسان ‌شمالی

ترافیک ورودی پردیس
چند سال است ساکن شهرک پردیس هستم. ورودی شهرک در ابتدای صدرا در برخی از ساعت‌های روز ترافیک بسیار سنگینی دارد.
امید مرادی از کرمانشاه

ظرفیت گردشگری روستای سرچاوه
روستای سرچاوه یکی از مقاصد گردشگری شهروندان سقز و بوکان است. یکی از محصولات این روستا بستنی سنتی آن است و طبیعت زیبا با چشمه آب شیرین نیز از داشته‌های این منطقه است. با وجود این، نبود امکانات اقامتی برای گردشگران و جاده مناسب از مشکلات این روستاست.
اهالی روستای سرچاوه از کردستان

ضرورت بهسازی پیاده‌روها در رشت
یکی از معضلات رشت نداشتن پیاده‌روهای مناسب است. در بسیاری‌ از خیابان‌ها سنگفرش پیاده‌روها از جای خود درآمده و برخی هم تخریب شده‌اند. این وضع برای تردد کالسکه، سالمندان و معلولانی که از ویلچر استفاده می‌کنند، عذاب‌آور است.
بهروزی از گیلان

معضل دستفروشان
تعداد دستفروشان رجایی‌شهر روزبه‌روز بیشتر می‌شود. از فلکه اول تا دوم کاملا در اختیار دستفروشان است.
گرجی از البرز

مشکلات کارگران پروژه کانی‌سیب
کارگران پروژه کانی‌سیب در شهرستان نقده چند ماه است حقوق نگرفته‌اند و در این شرایط اقتصادی شرمنده خانواده‌ شده‌اند. با توجه به گرانی‌ها تاخیر در پرداخت حقوق انصاف نیست.
یکی از کارگران از آذربایجان‌غربی

مخروبه‌های خیابان درخشان
در ابتدای خیابان درخشان چند قطعه زمین بایر و مخروبه‌هایی از یک کارخانه سنگ قدیمی قرار دارد. این زمین‌ها تبدیل به زباله‌دان و محلی برای تجمع خلاف‌کارها و معتادان شده است. مسئولان مربوطه این مخروبه‌ها را ساماندهی کنند.
سارا ناظمی از اصفهان

ساماندهی ورودی شمالی یزد
ورودی شمالی یزد محل ورود گردشگران به این استان است. این ورودی نیازمند توجه بیشتری است. هیچ تفرجگاه و استراحتگاه مناسبی در این ورودی قرار ندارد.
غلامحسین رحیمی از یزد

بوی فاضلاب در جاده صدرا
بوی فاضلاب در جاده صدرا بسیار زننده است و ساکنان باغ‌شهرهای صدرا را آزار می‌دهد.
خلیفه از فارس

دریافت کرایه اضافه
برخی رانندگان تاکسی کرایه بیشتری برای مسیرها مشخصی می‌کنند. از تاکسیرانی می‌خواهیم به این تخلف رسیدگی کند.
طاهری از زنجان

احیای بازی‌های بومی - محلی
بازی‌های بومی - محلی به دلیل شادابی و نشاطی که همراه دارد می‌تواند کمی خانواده‌ها را از فضای مجازی دور کند و از سوی دیگر به احیا و حفظ فرهنگ شهرها و کشور هم کمک کند.
شجاعی‌زاده از مرکزی

این خبر را به اشتراک بگذارید