17
چهار شنبه 1 مرداد 1399
شماره 7994
حوادث
23023622
02123023909
پیامـک شما را درباره این صفحه می خوانیم

توهم مرگبار

داخلی
​​​​​​​شیشه از آن دست مواد‌مخدری است که آثار مخربی روی روح و روان انسان‌ها دارد تا جایی که ممکن است، فرد را به مرحله‌ای برساند که استعمال شیشه را جایگزین مهر پدری سازد و باعث شود دست به‌کار هولناکی بزند.
ویژه
​​​​​​​معاون وزارت تعاون، تغییر کاربری واحد مسکونی به کلینیک پزشکی بدون رعایت الزامات ایمنی را به‌عنوان دلیل حادثه در کلینیک سینامهر اعلام کرد.
پلیس راه شهریار - تهران در جاده اندیشه به هیچ وجه به وظایف خود عمل نمی‌کند و بود و نبودش هیچ فرقی در این جاده پرتردد ندارد.
خارجی
​​​​​​​مردی مسلح در شمال غرب اوکراین با تهدید اسلحه و مواد منفجره، اتوبوسی را به کنترل خود درآورد و 20سرنشین آن را به گروگان گرفت.

آدم‌ربایی 130هزار دلاری

اختلاف 2 صراف در معامله 160هزار دلاری به ربودن شاگرد یکی از آنها منجر شد
داخلی
​​​​​​​ اختلاف 2 صراف بر سر معامله دلار پایان خوشی نداشت و به آدم‌ربایی ختم شد.
پاسخ مسئولان
​​​​​​​روابط عمومی منطقه17 شهرداری تهران، پیرو چاپ پیام مردمی، با موضوع حضور و سدمعبر وانتی‌ها در خیابان فریدون احمدی، در ستون با مردم روزنامه همشهری  19تیرماه، پاسخ داده است: «ضمن تقدیر از شهروند محترم و در پاسخ به اعتراض صورت‌گرفته درخصوص وجود بساط‌گستران و چرخی‌ها در خیابان فریدون احمدی منطقه17،  به اطلاع می‌رساند بخشی از مشکلات موجود در این خیابان به رفتار ساکنین و کسبه در سدمعبر بازمی‌گردد و تنها منحصر به حضور وانتی‌ها و چرخی‌ها در ساعات عصرگاهی نیست و نیاز به عزم همه‌جانبه و مشارکت مؤثر شهروندان در رفع و ساماندهی دارد. شهرداری منطقه17 نیز تلاش برای ساماندهی سدمعبرکنندگان و وانتی‌ها و دستفروشان را در هر دو بخش این خیابان محور شمالی و جنوبی آغاز کرده و با دعوت از کسبه و بساط‌گستران وانتی، سعی در ساماندهی هر‌چه بیشتر این معبر و تامین آسایش شهروندان عزیز دارد که نمونه آن در خیابان سجاد در مجاورت میدان بهاران اجرا شده و نتایج خوبی دربر‌داشته است.
PDF چهارشنبه 1 مرداد 1399
کوتاه حوادث
​​​​​​​تحقیقات درخصوص مرگ موتورسوار که در تصادف مرموز جانش را از دست داده است، به بازداشت راننده آشنا منجرشد.