2
شنبه 12 اسفند 1396
شماره 7335
ایران
23023607
02123023900
پیامـک شما را درباره این صفحه می خوانیم

مشکلات امروز ناشی از تصمیمات دهه‌های گذشته بدون آینده‌نگری است

گزارش
اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس‌جمهور از وارد شدن برخی مشکلات کشور به مرحله چالش‌ها و ابرچالش‌ها سخن گفته است.
ویژه
سخنگوی وزارت خارجه گفت: گزارش دبیرکل سازمان ملل درباره وضعیت حقوق بشر در ایران گزارشی نامتوازن و با جهت‌گیری خاص است و از دید جمهوری اسلامی فاقد اعتبار و ارزش تلقی می‌شود.
سخنگوی وزارت کشور گفت: استانداران مکلفند براساس منشور گفت‌وگوی سیاسی برگزاری تجمعات صنفی و سیاسی قانونی را تسهیل و بر انجام آن نظارت و امنیت این تجمعات را هم با همکاری مراجع ذیصلاح به نحو مطلوب تأمین کنند.
ساماندهی یا سامان‌زدایی؟!/ فرهنگ فراموش‌شده دوچرخه‌سواری

طرح ویژه دولت برای 14جزیره استان هرمزگان

رئیس‌جمهور: برای سرمایه‌گذاران خارجی سختگیری نکنیم
دولت
روحانی در جریان سفر استانی به استان هرمزگان از طرح ویژه دولت برای 14جزیره این استان خبر داد و گفت: در این استان 14جزیره وجود دارد که وزارت کشور شرایط تمامی این جزیره‌ها را بررسی کرده و گزارش خوبی را درباره چگونگی اوضاع این جزایر ارائه کردند و باید تلاش کنیم تا زمینه‌های رشد و پیشرفت در این جزایر بیش از پیش فراهم شود.
رهبری
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار وزیر اوقاف و جمعی از علمای سوریه با اشاره به حمایت جمهوری اسلامی از سوریه در خط مقدم مبارزه با دشمنان اسلام، پیروزی را از آنِ ملت‌های مؤمن و مجاهد خواندند و با تأکید بر لزوم پافشاری بر مشترکات اسلامی، گفتند: امیدواریم همگی آن روزی را ببینیم که شما در قدس نماز جماعت می‌خوانید.