• سه شنبه 11 آذر 1399
  • الثُّلاثَاء 15 ربیع الثانی 1442
  • 2020 Dec 01
یکشنبه 2 آذر 1399
کد مطلب : 116519
+
-

رویدادهای فرهنگی و هنری/ برپایی کنسرت شب ایرانی۱۱


کنسرت شب ایرانی۱۱، با تمرکز روی آثار ۹هنرمند از آهنگسازان معاصر ایرانی از چهارگوشه جهان برنامه‌ریزی شده و به‌صورت برخط برگزار خواهد شد. کنسرت شب ایرانی۱۱ در ادامه سری کنسرت‌های موسیقی معاصرِ گروه موسیقی یارآوا، برنامه‌ریزی شده و ۹آذرماه ساعت۲۱ اجرا می‌شود. امسال به‌دلیل محدودیت‌‌های کرونایی، کنسرت‌های این برنامه از حضوری به اجرای برخط تبدیل شده است.

نقد و بررسی سرّ سخنان نغز خاقانی

نشست هفتگی شهر کتاب، سه‌شــنبه چهارم آذر ساعت۱۱ صبح به نقد و بررسی کتاب «سرّ سخنان نغز خاقانی» اختصاص دارد که با حضور ناصر نیکــوبخت، سیدجواد مرتضایی، فرزاد ادیبی، مجید منصوری و محمدرضا ترکی به‌صورت مجازی برگزار می‌شود. به‌تازگی 2جلد از مجموعه 4جلدی
«سرّ سخنان نغز خاقانی» نوشته محمدرضا ترکی به‌همت انتشارات سمت چاپ شده است. علاقه‌مندان می‌توانند این نشست را از اینستاگرام این مرکز به نشانی Instagram/bookcitycc به‌طور مستقیم پیگیری کنند.

4 انیمیشن ایرانی در جشنواره فیلم برزیل

4 انیمیشن از سینمای ایران در افتتاحیه نوزدهمین جشنواره فیلم کودک برزیل به نمایش درمی‌آیند. به گزارش همشهری، فیلم‌های بامداد، نمکی، شبح ترسو و فهمیدم چه کار کنم از سینمای ایران که از آثار موفق انیمیشن در جشنواره‌های مختلف به شمار می‌روند، در افتتاحیه این جشنواره به نمایش درمی‌آید. این فیلم‌ها به‌کارگردانی ریحانه کاوش ساخته شده‌اند و علی رئیسی، تهیه‌کننده این  4انیمیشن است. نوزدهمین جشنواره کودک برزیل از ۲۱ تا ۲۸نوامبر۲۰۲۰ به شیوه مجازی برگزار می‌شود.

این خبر را به اشتراک بگذارید