21
دو شنبه 19 فروردین 1398
شماره 7632
حوادث
23023622
02123023909
پیامـک شما را درباره این صفحه می خوانیم

با مردم

با مردم
شمار زیادی از مخاطبان روزنامه و سایت همشهری در روزهای گذشته اقدام به ارسال پیام‌های همدردی با سیل‌زدگان استان‌های مختلف کرده‌اند و خود را شریک درد و غم آنان دانسته و از مسئولان و دیگر هموطنان خواسته‌اند که به‌صورت ویژه برای حل معضلات پیش‌آمده همدل شوند.
ویژه
پسر12ساله وقتی برای خرید ترقه پیش 2 دستفروش رفت، در دام سیاهی گرفتار شد که آنها برایش پهن کرده بودند.
روابط عمومی سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای کشور در پاسخ به پیام مردمی مندرج در تاریخ 24بهمن‌ماه 97تحت عنوان «جاده بدون آسفالت و روشنایی رازمیان»
«به‌دنبال وقوع سیلاب که سراسر کشور را در برگرفت، عده‌ای در فضای مجازی اقدام به شایعه‌سازی درباره سیل می‌کردند که از سوی پلیس فتای پایتخت دستگیر شدند.»
3نفر از عشایر که به‌دلیل سیلاب و طغیان رودخانه یک هفته بدون آب و غذا گرفتار شده بودند با تلاش امدادگران هلال احمر نجات یافتند.

نوجوان 17ساله؛ هکر سایت‌های معتبر کشور

داخلی
هکر سایت کانون وکلای مشهد، شهرداری بابل و چند سایت معتبر دیگر، نوجوان 17ساله‌ای بود که در یک کانال تلگرامی آموزش هک می‌داد.
PDF دوشنبه 19 فروردین 1398
کوتاه حوادث
مامور پلیس راهور وقتی دید سیلاب جان 2نفر را که معلول و سالخورده هستند تهدید می‌کند با ازخودگذشتگی به کمک آنها رفت و توانست جان‌شان را نجات دهد.
گروهی از بسیجیان که به کمک مردم سیل‌زده به پلدختر رفته بودند هنگام جابه‌جا کردن گل و لای کیفی حامل 100میلیون تومان طلا پیدا کردند و آن را به صاحبش تحویل دادند.