40
دو شنبه 13 آبان 1398
شماره 7798
محله
23023458
123
پیامـک شما را درباره این صفحه می خوانیم

عصا و ویلچر امانت بدهیم

نگاه
ممکن است هریک از ما یا اعضای خانواده، در طول زندگی دچار شکستگی دست یا پا شده باشیم. عارضه‌ای که نیازمند برخی وسایل مثل واکر، ویلچر، عصا یا وسایل ارتوپدی همانند زانوبند و... است تا بتوان با کمک آنها، تا بهبودی کامل از عهده انجام برخی کارها برآمد.
اخبار ویژه
شهردار منطقه17 بر لزوم اجرای طرح‌های «رصدمحلی» و «کوچه به کوچه» با محوریت شهرسازی و معماری تأکید کرد و گفت: «لازم است با اجرای این طرح، مشکلات موجود در محله‌ها در ابعاد معبر به معبر شناسایی و برای رفع آنها برنامه‌ریزی شود.»
معاونت خدمات شهری و محیط‌زیست شهرداری منطقه18 اقدام به شناسایی و تقدیر از شهروندان فعال در مقوله تفکیک پسماند از مبدأ با هدف مشارکت‌پذیرشدن بیشتر آنها در اداره امور شهر و حفظ محیط‌زیست کرد.
از ابتدای مهر تاکنون بیش از 5هزار دانش‌آموز دختر مدارس شهر تهران از امکانات تفریحی و ورزشی مجموعه شهربانو بوستان بزرگ ولایت استفاده کردند.
«محرم عبدی‌پور» مسئول کمیته انضباطی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام کشور، بزرگ شده منطقه 17 است و سابقه درخشانی در کشتی و حضور در مسابقات پرس قدرتی و پاورلیفتینگ دارد.
طرح بازسازی گنبد و یادمان 5 شهید گمنام دوران دفاع‌مقدس در بوستان بهمن محله نازی‌آباد انجام و نصب شد. طرح بازسازی گنبد و مزار 5 شهید گمنام با همکاری شهرداری منطقه 16 با هماهنگی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع‌مقدس اجرا شد.
بوستان «رعد موحدی» در محله هزار دستگاه نازی‌آباد واقع شده است. بوستانی کوچک با فضای سبز دلباز. یک طرف بوستان خانه‌های قدیمی و کوتاه قد وجود دارد و در سوی دیگر مجتمع‌های مسکونی بلند مرتبه که از 12 سال قبل ساخت‌شان آغاز شده و امسال به مرحله نهایی رسیده است
به مناسبت روز دانش‌آموز به مدرسه‌ای متفاوت در جنوب تهران رفتیم

دانش آموزان همه فن حریف

گزارش ویژه
«تشکل زاییچه، کمیته سپاس، تشکل روی‌سپیدان، گروه محتسبان» این گروه‌ها جزء 256تشکل دانش‌آموزی است که در دبیرستان دوره اول پسرانه شهید چمران تشکیل شده تا دانش‌آموزان در قالب این گروه‌ها مهارت‌های مختلف را تجربه کنند.
اهدای سطل پسماند به کاسبان بازارچه جوادیه

اهدای سطل پسماند به کاسبان بازارچه جوادیه

برای نظافت و پاکیزگی بازارچه جوادیه، مسئولان اداره پسماند شهرداری منطقه16 طرح پاکیزگی گذر و پیاده‌روهای این بازارچه را در دستورکار خود قرار داده‌اند که توزیع رایگان سطل پسماند خشک بین کاسبان این محدوده از جمله آنهاست.
در این خانه هیچ‌وقت بسته نمی‌شود

در این خانه هیچ‌وقت بسته نمی‌شود

وقتی وارثان مرحوم جمشیدی از آنها خواستند در هیئت فقط به عزاداری و مولودی‌خوانی بپردازند و نیازمندان برای دریافت کمک به هیئت مراجعه نکنند، حاج‌قاسم رضایت نداد و گفت: «اگر اجازه جمع‌آوری کمک برای مستحقان را نداشته باشیم، نمی‌خواهیم در اینجا عزاداری کنیم.»
PDF دوشنبه 13 آبان 1398
کوتاه محله
بعد از 3 باخت پی در پی در جام‌جهانی بسکتبال فقط یک معجزه می‌توانست به تیم ایران کمک کند تا راهی المپیک شود. اگر ایران 2بازی بعدی خود را با تفاضل گل بالا می‌برد و چین میزبان مسابقات با تفاضل گل بالا به حریف آخرش نیجریه می‌باخت، ایران می‌توانست به المپیک، سلامی دوباره کند.
بازار پرزرق‌وبرق مبل یافت‌آباد از بلندآوازه‌ترین مکان‌های تجاری منطقه17 است که مشتریان مبلمان و صنایع چوبی را از نقاط دور و نزدیک شهر و حتی کشور به این منطقه جنوبی می‌کشاند. از شکل‌گیری بازار پر بروبیای مبل یافت‌آباد زمان زیادی نمی‌گذرد.
دختران کاراته‌کای منطقه18 با کسب ۴۱نشان طلا، نقره و برنز در مسابقات قهرمان کشوری سبک «شیتوریو ایتوسوکای» خوش درخشیدند.