40
دو شنبه 14 مرداد 1398
شماره 7728
محله
23023458
123
پیامـک شما را درباره این صفحه می خوانیم

شورایاران منفعت جمعی را در نظر بگیرند

یادداشت
میزان مشارکت ساکنان جنوب تهران در انتخابات شورایاری نسبت به بخش‌های دیگر پایتخت زیاد بود. از سوی دیگر بیشترین تعداد رأی کاندیداها نیز از جنوب تهران به دست آمد و یکی از نامزدهای منطقه19 بیشترین رأی را نسبت به شورایاران مناطق 22گانه کسب کرد.
اخبار ویژه
عملیات عمرانی برای ساخت پارکینگ طبقاتی شهیدباقری در محله یافت‌آباد منطقه18 به‌زودی آغاز می‌شود.
پایش 20رسته شغلی مزاحم و آلاینده محیط‌زیست در منطقه19 آغاز شد.
باغ آذری محله‌ای است در منطقه16تهران که از شمال به خیابان شوش، از جنوب به بوستان بعثت، از شرق به خیابان صابونیان و از غرب به محله خزانه بخارایی محدود می‌شود.
جموعه فرهنگی، هنری و تفریحی «ولا» درست در ضلع شمال غربی میدان نماز شهرری واقع شده است. دریاچه مصنوعی، فرهنگسرای ولا و مجتمع فرهنگی و هنری شیخ ابوالفتوح رازی در کنار هم، مجموعه کاملی را به وجود آورده که هرکسی با هر سن و سلیقه‌ای می‌تواند از امکانات آن استفاده کند.
تا نگاهم به جنازه خورد یاد حرف پدرم افتادم. همیشه می‌گفت خیلی مهمه که اول صبح با کی چشم تو چشم میشی. اگر با یک موجود خوش «یمن» یا به قول قدیمی‌ها «خوش اغر» چشم تو چشم بشی، روزت روز خوبی می‌شه، اما خدا نکنه که با یک موجود بدیمن بد اغر روبه‌رو بشی، روزت خراب می‌شه.
مالکان 200واحد مسکونی فرسوده در شهرستان ری تسهیلات مقاوم‌سازی و نوسازی دریافت می‌کنند.
خبرنگار ما صحت و سقم آلایندگی نیروگاه برق بعثت را بررسی کرد

خیالتان تخت! نیروگاه تهدید نیست

گزارش ویژه
اگر مسیرتان به فلکه دوم خزانه بخارایی بیفتد، دیوار بلند نیروگاه برق بعثت نخستین چیزی است که توجه‌تان را جلب می‌کند. امتداد این دیوار طولانی در انتهای خیابان شهید سلامت‌بخش شما را به ورودی شرکت مدیریت تولید برق بعثت می‌رساند.
هوای اجاره‌نشین‌ها را دارم

هوای اجاره‌نشین‌ها را دارم

پس از به راه انداختن چالش «معرفی صاحبخانه خوب» که البته تأثیر بسیار خوبی در محله‌ها به جا گذاشت، این کار باعث شد تا قیمت اجاره‌بها در بسیاری از محله‌ها شکسته شود. ما هم بیکار ننشستیم و در محله‌ها به غیر از پیدا کردن صاحبخانه‌های منصف، مشاوران املاک با اخلاق و مردمداری را هم پیدا کردیم که هوای مستأجرها را دارند.
کتابخانه سیار آقا بهنام

کتابخانه سیار آقا بهنام

این روزها ابزارهای ارتباطی نوین که از آن با عنوان فضای مجازی یاد می‌شود، مانند چاقوی دولبه‌ای است که از یک سو می‌تواند سودمند باشد و ارتباط بین آدم‌ها را تسهیل کند و از سوی دیگر در صورت زیاده روی در استفاده از این ابزارها می‌تواند انسان‌ها را از دنیای حقیقی دور کرده و میان آنها فاصله بیندازد.
PDF دوشنبه 14 مرداد 1398
کوتاه محله
هم بازیکن است و هم مربی. از سال1385 که وارد دنیای حرفه‌ای ورزش شد، تاکنون هیچ سالی نبوده که مقام کشوری و بین‌المللی به دست نیاورد.
مسئولان پارک آموزش ترافیک منطقه16 برای کودکان و بانوان علاقه‌مند کارگاه آموزش دوچرخه‌سواری برگزار کرده‌اند
ایستگاه صلواتی ساخته شده با جعبه‌های مهمات، قایق جنگی کوچکی آرمیده در کنار در ورودی و پرچم‌های افراشته در گوشه وکنار، هر تازه واردی را به یاد جبهه و سال‌های دفاع‌مقدس می‌اندازد. بر بالای سردر شیشه‌ای ساختمان عبارت «فرهنگسرای‌رضوان» خودنمایی می‌کند.