2
یکشنبه 5 خرداد 1398
شماره 7672
ایران
23023607
02123023900
پیامـک شما را درباره این صفحه می خوانیم

سرلشکر رشید: دشمن نگران موشک‌های ناوزن ماست

دفاعی
فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم‌الانبیا تأکید کرد: مردم شریف ایران بدانند نیروهای مسلح همانند سرباز زندگی خود را وقف ثبات و امنیت کشور کرده‌اند.
ویژه
دیروز از تریبون‌های مجلس 3تذکر به سازمان صدا و سیما و برنامه‌های مختلف این سازمان عریض و طویل داده شد.
محمدباقر سعادت، نماینده مردم دشتستان در نطق میان‌دستور خود در مجلس، از گره‌زدن تحریم به تمام مشکلات کشور گله کرد و گفت: خودروسازی که تقصیر آمریکا و اسرائیل نیست.
معاون وزیر خارجه روسیه اظهار کرد: مسکو بر این عقیده است که نشست کمیسیون مشترک برجام درباره توافق هسته‌ای ایران باید هرچه سریع‌تر تشکیل شود.
یادداشت
سفیر ایران در سازمان ملل که در یک‌ماه یعنی از بدو قرار‌گرفتن در این سمت 5مصاحبه با رسانه‌های آمریکایی انجام داده، در تازه‌ترین تحرک دیپلماتیک یادداشتی مهم در روزنامه واشنگتن‌پست منتشر کرده و به‌صورت غیرمستقیم شروط ایران برای مذاکره با آمریکا را برشمرده است.

دوئل سوم لاریجانی و عارف

30تن از اعضای فراکسیون ولایی اعلام کرده‌اند در مصاف دوقطبی لاریجانی و عارف، با رأی سفید و یا نوشتن نام عارف رأیشان را به سبد گزینه امید خواهند ریخت
با اعلام رسمی کاندیداتوری محمدرضا عارف برای ریاست مجلس، حواشی برگزاری انتخابات هیأت‌رئیسه مجلس در سال چهارم که قرار است صبح امروز برگزار شود، حال و هوای نشست دیروز بهارستان را به‌شدت تحت‌تأثیر قرار داده بود.
توضیح درباره دیدار ظریف با یک سناتور

توضیح درباره دیدار ظریف با یک سناتور

سخنگوی وزارت امور خارجه درباره دیدار اخیر محمدجواد ظریف با یکی از سناتورهای آمریکایی توضیح داد.
ناوهای آمریکا تحت کنترل ارتش و سپاه
ناوهای آمریکا تحت کنترل ارتش و سپاه
سردار دریادار پاسدار علی فدوی، جانشین فرمانده کل سپاه درباره حضور ناوهای آمریکایی در منطقه اظهار کرد: این ناوها قابلیت عملیاتی ندارند و کاملا در کنترل نیروهای عملیاتی ارتش و سپاه هستند.
عکس خبر
در سالروز ضربت خوردن مولای متقیان حضرت امیرالمؤمنین امام علی ع، مراسم سوگواری و عزاداری آن امام همام، با حضور قشرهای مختلف مردم و رهبر معظم انقلاب اسلامی، در حسینیه امام خمینی ره برگزار شد.
PDF یکشنبه 5 خرداد 1398
کوتاه ایران
آیت‌الله ناصرمکارم‌شیرازی در سخنانی بدحجابی را یکی از مشکلات مهم دانست و گفت: بدحجابی در قم یک مسئله سیاسی ضد‌نظام است که دشمنان با رواج آن قصد متزلزل کردن پایه‌های نظام را دارند و مسئولان باید این مسئله را جدی بگیرند.
سیدمصطفی میرسلیم، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره آخرین وضعیت لایحه الحاق دولت ایران به کنوانسیون مقابله با جرایم سازمان‌یافته فراملی «پالرمو» و همچنین الحاق دولت ایران به کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم «CFT» در مجمع تشخیص مصلحت نظام، گفت: این دو لایحه از دستور کار مجمع تشخیص خارج نشده است اما در اولویت بررسی هم نیست.