• پنج شنبه 23 آبان 1398
  • الْخَمِيس 16 ربیع الاول 1441
  • 2019 Nov 14
چهار شنبه 6 شهریور 1398
کد مطلب : 75255
+
-

ترکیب هیات رئیسه شورای شهر یزد در سال سوم

«غلامعلی سفید» و «سیدحسین آزادی» به ترتیب به عنوان رئیس و نایب رئیس شورای شهر یزد در سومین سال معرفی شدند.
به گزارش تسنیم، نخستین دستور کار شورای شهر یزد در نشست علنی این شورا، انتخاب رئیس و اعضای هیات رئیسه سال سوم شورای شهر یزد بود.

در این نشست «غلامعلی سفید» رئیس دو سال قبل شورا و «مرتضی شایق» نایب رئیس شورای شهر یزد در سال گذشته برای ریاست شورا کاندیدا شدند که در نهایت غلامعلی سفید با 6 رای به عنوان رئیس سال سوم شورا انتخاب شد و شایق با 4 رای از این عنوان بازماند.
برای نایب رئیسی شورا هم «سیدحسین آزادی» و «محسن ابوترابی» کاندیدا شدند که در نهایت آزادی با 6 رای نایب‌رئیس شد و ابوترابی هم 4 رای اعضا را کسب کرد.

رای‌گیری برای منشی اول و دوم شورای شهر یزد همزمان برگزار شد و «مهدی کاشفی‌زاده» که به دلیل سفر به تهران در نشست علنی شورا نبود، کاندیداتوری خود را به صورت مکتوب به شورا ارائه کرده بود و با توجه به این‌که وی تنها کاندید منشی اول شورا بود، با 9 رای مثبت و یک رای سفید منشی اول شورا شد.
«ونوس عامری» هم به عنوان تک کاندیدای منشی دوم شورا، با 9 رای مثبت و 3 رای سفید برای این سمت انتخاب شد و در نهایت تکلیف این دو عنوان هم در سال سوم شورای شهر یزد مشخص شد.

«مرتضی شایق» برای سخنگویی شورای شهر یزد هم کاندیدا شد که پس از آن انصراف داد و نام «حمیدرضا قمی» به این عنوان ثبت شد تا وی با 6 رای مثبت و 4 رای سفید به عنوان سخنگوی شورا در سال سوم فعالیت خود را آغاز کند.
نکته جالب توجه در ارتباط با رای‌گیری شورای شهر یزد این بود که به غیر از رای‌گیری منشی اول و دوم، سایر سمت‌ها شامل رئیس، نایب‌رئیس و سخنگوی شورا با 6 رای مثبت انتخاب شد.

این خبر را به اشتراک بگذارید