• پنج شنبه 25 مهر 1398
  • الْخَمِيس 17 صفر 1441
  • 2019 Oct 17
چهار شنبه 5 تیر 1398
کد مطلب : 62216
+
-

اردبیل، میزبان شهید گمنام می‌شود

استان اردبیل همزمان با سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع) میزبان پیکر مطهر شهید گمنام خواهد بود.  به گزارش تسنیم، معاون هماهنگ‌کننده سپاه حضرت عباس(ع) با اعلام این خبر گفت: در این زمینه برنامه‌ریزی‌ها و هماهنگی‌های لازم به عمل آمده است.

سرهنگ پاسدار «شکر عبدی» عنوان کرد: در راستای میزبانی اردبیل از شهید گمنام هماهنگی‌های لازم با دستگاه‌های اجرایی انجام یافته است و طبق برنامه‌ریزی‌های انجام یافته این شهید والامقام در پادگان شهید بیگلری مشگین‌شهر به خاک سپرده می‌شود.

شهرستان مشگین‌شهر درخواست تشییع و خاکسپاری در محل پادگان را داده است که با موافقت با این درخواست، این شهید روز شنبه از فرودگاه اردبیل وارد اردبیل و با استقبال مردم استان به مشگین‌شهر فرستاده می‌شود تا تشییع پیکر پاک این شهید والامقام در مشگین‌شهر آرام بگیرد.

وی بیان کرد: شهدا همیشه زنده‌اند و ما داشته‌هایمان را مدیون خون پاک شهدای والامقامی هستیم که با گذشت از جان و مال و فرزندان خود درس ایثار و شجاعت را برای ما دیکته کردند و ما هم باید در این راستا فرزندان خود را با محوریت تربیت شهیدان والامقام کشورمان تربیت کنیم که این موضوع یک اولویت مهم و اساسی است.

این خبر را به اشتراک بگذارید