• پنج شنبه 8 خرداد 1399
  • الْخَمِيس 5 شوال 1441
  • 2020 May 28
پنج شنبه 22 شهریور 1397
کد مطلب : 30474
+
-

شهر گشت

 دسترسی تبریزی‌ها به قراردادهای شهرداری
شهرداری تبریز در راستای ایجاد شفافیت اداری و مالی، قراردادهای مالی بالای 100میلیون تومان را از اواخر سال 96 در پورتال رسمی خود برای عموم در دسترس قرار داده است؛ اقدامی ابتکاری بین شهرداری‌های کشور که ضمن ایجاد شفافیت، گامی مهم در جهت مبارزه با فساد برمی‌دارد. ایرج شهین‌باهر‌ از زمان آغاز به‌کار خود در سمت شهرداری تبریز، ایجاد شفافیت و مبارزه با فساد را جزو اولویت‌های مدیریت شهری عنوان کرده بود. (شهریارنیوز)

 پل سیدی کرمان فردا افتتاح می‌شود
 ‌مهران عالم‌زاده، شهردار کرمان از بهره‌برداری رسمی پروژه پل شهید بهشتی(سیدی) در روز جمعه(فردا) خبر داد. او‌ با اشاره به اینکه برای اجرای پروژه با محدودیت تأمین قیر مواجه بودیم، اضافه کرد: سعی کردیم همه تملک‌های مربوط به این پروژه را انجام دهیم. (مهر)

 آغاز مطالعات تراموای رشت 
قرار‌داد اجرای فاز نخست مطالعات راه‌اندازی تراموای رشت در پنجاه‌و‌چهارمین جلسه شورای شهر امضا و لایحه خرید ۱۹دستگاه اتوبوس درون‌شهری نیز تصویب شد.‌امیرحسین علوی، رئیس شورای شهر رشت در این جلسه گفت: بعد از پیگیری‌های صورت‌گرفته از سوی مدیریت شهری و شورای شهر رشت قرارداد انجام فاز نخست مطالعات راه‌اندازی تراموای شهری در رشت امضا شد.(مهر)

 حذف واسطه‌های ارتباط مردم با شهرداری مشهد
‌شهریار آل‌شیخ، معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد گفت: مجوز و صلاحیت دفاتر پیشخوانی که با واسطه‌ها همکاری دارند و از ارتباط مستقیم شهروندان با شهرداری ممانعت می‌کنند، لغو می‌شود. برای کاهش حضور واسطه‌ها نیز در برخی‌ مناطق شهرداری، طرحی را به‌صورت آزمایشی آغاز کرده‌ایم که در این طرح به شهروندان شماره تماس  می‌دهیم و مراحل استاندارد انجام هر درخواست را برای آنها تشریح می‌کنیم و از آنها می‌خواهیم اگر کارشان بیش از مدت اعلام‌شده طول کشید، به ما اطلاع دهند.(ایمنا)

این خبر را به اشتراک بگذارید
در همینه زمینه :